Villa Luandra Beachfront
Το ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront Κανκούν βρίσκεται σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από πολλά από τα αξιοθέατα, όπως Dolphinaris Cancun και Παραλία Ballenas.
Playa Ballenas και Kukulcan Plaza απέχουν 5 και 20 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα. Παραλία Delfines είναι σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Το ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι, ρύθμιση κλιματισμού, καθώς και με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Τα μπάνια περιλαμβάνουν μπιντέ, μπανιέρα σπα και ξεχωριστή τουαλέτα, σεσουάρ και σκουφάκι μπάνιου. Το ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront διαθέτει δωμάτια με θέα στην πισίνα.
Το εστιατόριο Nebbiolo Ristorante βρίσκεται σε απόσταση περίπου 100 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cancun Golf Club at Pok Ta Pok88 χλμ.
- MUSA Underwater Museum1907 χλμ.
- H Roof245 χλμ.
- Backstage Theatre1022 χλμ.
- Μουσείο Μάγιας1755 χλμ.
- Manta Divers1340 χλμ.
- Parque Maya Cancun2012 χλμ.
- Aquaworld841 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Μίνι μπαρ
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕌
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront;
Τα πιο δημοφιλή και κοντινά σε τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront αξιοθέατα περιλαμβάνουν Playa Ballenas και Kukulcan Plaza που βρίσκονται σε απόσταση 5 και 20 λεπτών με τα πόδια. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης του τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront. - 🍹
Ποια εστιατόρια κοντά σε τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront θα συνιστούσατε;
Τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront συστήνει το εστιατόριο Nebbiolo Ristorante που προσφέρει πιάτα Italiaanse keuken κουζίνας και απέχει 5 λεπτά με τα πόδια. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront στις 12:00. - ❓
Τι είδους πισίνα έχει σε τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront;
Τo ξενοδοχείο Villa Luandra Beachfront προσφέρει πισίνα καθώς και μπαρ.